KONYA ALÜMİNYUM 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM
KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA. FOTOSELLİ KAPI, ALÜMİNYUM OTOMATİK KAPI
İŞYERİ ALÜMİNYUM KAPI KONYA 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM KAPI VE PENCERE 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA FİYATLARI 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA
Alüminyum doğrama alüminyum profilleri kesilerek ölçüye göre Şekil almasıdır. Konya alüminyum doğrama sektöründe çok ileri bir sektördür ortaksan olarak bünyemizde 20 yıldır doğrama işi ile uğraşan ustalarla çalışmaktayız ofis işyeri apartman her türlü alüminyum doğrama işlerinizi itina ile yapıyoruz.
KAPI VE PENCERE PANJURU KONYA 25MAY
KAPI VE PENCERE PANJURU KONYA
Panjur tercih sebepleri kapı yada pencerelerdir. Son zamanlarda ısı yalıtımlı panjurlar sayesinde insanlar özellikle şehir dışında köy veya ilçe tarzı yerleşim yerlerinde yaşayanlar evlerine komple kapı ve pencerelerine ısı yalıtımlı panjur tercih ediyorlar.
Balkon panjuru Konya 25MAY
Balkon panjuru Konya
balkon panjuru konya’da pek tercih edilmese de bazı illerimizde tercih edilmektedir. İhtiyacınız olan şey panjur firmasıdır. Bize soracak olursanız balkonlar için panjur yerine cam balkon daha uygun olacaktır. Amacınız güneşi kırmak ise plise perdeli cam balkon da iyi olur. ama bunlar panjur gibi içeriyi zifiri karanlık yapmaz. Balkonlarda panjur yapılması durumunda kombiniz balkonda ise kombi borusunun geçeceği yerde panjur aşağı -yukarı hareket etmez bunu bilin. ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
Motorlu Panjur Konya 25MAY
Motorlu Panjur Konya
motorlu panjur konya’ da çokca tercih edilmektedir. Son zamanlarda yeni yapılan daireler de Müteahhitler pencerelere panjur ekliyorlar Çünkü müşteriler Bunu istiyor motorlu panjur gerçekten de kullanıldığı zaman iyiki de yaptırmışım denilen bir sistemdir. kolay kolay arıza vermez elektrik gittiği zaman haliyle çalışmaz Ama bu demek değildir ki panjur indirilip kaldırılamaz elektrik gitse dahi panjuru indirip kaldırabilirsiniz Sonuçta manuel modu da vardır hiçbir sıkıntı olmaz.
Konya panjur fiyatları 25MAY
Konya panjur fiyatları
Panjur fiyatları yapılacak olan yeri metrekaresine göre hesaplanır banyo rengi fiyatlama yapılırken maliyeti arttıran unsurdur aynı zamanda panjurun ipli panjur mu yoksa motorlu mu panjur olacağı maliyeti değiştirir konya manuel panjur metrekare fiyatları 250 Tl den başlamaktadır Bu renk beyaz renk için geçerlidir ahşap renk için fiyat Yüzde yirmi beş artmaktadır
Konya Panjur firmaları 25MAY
Konya Panjur firmaları
Konya'da panjur işi sahil şehirlerine göre daha az tercih edilmektedir özellikle ntalya Muğla İzmir Aydın adana-mersin İllerinde panjur çok rağbet görmektedir Bunun nedeni ise bu illerde yaşayanların aşırı derecede Güneş ışınlarına maruz kalmasıdır.
Konya Panjur 25MAY
Konya Panjur
Konya’da panjur ihtiyaçlarınız için ortaksan ile iletişime geçerek ölçünüzün alınmasını isteyebilirsiniz. Onay verildikten sonra tahmini teslimat süresi 7 gündür. Ürünlerimiz malzeme ve işçilik olarak 2 yıl garantilidir.
Konya sineklik 25MAY
Konya sineklik
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ev ve işyerleri için vazgeçilmez olan sineklikler hem haşerelerden koruyor hemde sağlık açısından önem arz ediyor.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.