2013 yılında Konya'da kurulmuştur. Konya ilinde inşaat sektörünün kalbi olarak sayılan Horozluhan mahallesinde bulunan eski marangozlar sanayi sitesi içerisinde yer alan esnafların bir araya gelmesi ve el birliği yapması ile kurulmuştur. Amacımız ise bir müşterinin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak. Ortaksan kurulmadan önce hizmet verdiğimiz müşteriler bizlerden başka hizmetleride yapıp yapmadığımızı sormakta idi. Bizlerde müşterilerimizi biz o işi yapmıyoruz fakat tavsiye edeceğim bir esnaf var diyerek ilgili esnafı yönlendiriyorduk. Daha sonradan ortaksan'ı kurduk ve artık müşterilerimizin tüm işlerini yapıyor ve sorumluluk tek noktada toplanıyor. Ortaksan.com sayesinde ödeme, garanti,İşin işleyişi tek noktadan takip edilir. Müşterilerimiz ayrı ayrı esnaflar ile uğraşmaz ve ödemelerini tek bir yere yani ortaksana yaparlar. Ortaksan'da hizmet veren firmalar en az 5 yıl deneyime sahiptirler. Yapılan tüm işlerde 2 yıl garanti verilir ve bunu ortaksan takip eder. Ödemelerinizi sadece ortaksan'a yaparsınız Muhattabınız sadece ortaksan olur.
Öncelikle yaptırmak istediklerinize karar vermelisiniz. Ortaksan.com ile iletişime geçer ve ölçülerinizin alınarak fiyat teklifi verilmesini istersiniz. Ortaksan.com ile iletişime geçilir Ölçü alınacak adresin bilgileri verilir Gün içerisinde genellikle saat 17:00- 20:00 arası ölçüleriniz alınır ve fiyat teklifi verilir Ödeme yöntemi ve planları belirlenir Yapılacak işin durumuna göre bir süre belirlenir Sözleşme imzalanır ve garanti belgesi teslim edilir Not: Ortaksan.com sözleşmesiz iş kesinlikle yapmamaktadır. Hem sizlerin hemde bizlerin garantisi için sözleşme ve garanti belgesiz iş yaptırmayın.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.