KONYA ALÜMİNYUM 31MAY
KONYA ALÜMİNYUM

İŞYERİ ALÜMİNYUM KAPI KONYA

 

Bir İş yeriniz varsa giriş cephesi için tercih edeceğiniz ürün alüminyum olacaktır fakat her Aliminyum Bir değildir. işyeri kapıları sürekli açılıp kapandığı için ileride sarkmalar meydana gelebilir sağlam bir alüminyum profile sahip olması gerekir ileride oluşabilecek arızaları giderecek bir firma ile çalışmanız gerekecektir işyeri alüminyum kapısı Konya'da ortaksan dan sorulur. bizimle iletişime geçerek işyerinizin alüminyum kapısının ölçüsünü alalım ve size bir fiyat verelim Eğer onaylarsanız bir hafta içerisinde ya da işin durumuna göre 2-3 gün içerisinde teslim edelim

 

KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA FİRMALARI

 

Alüminyum doğrama fiyatları çalınmadan belli olmaz Konya'da alüminyum doğrama firmaları sayısal oldukça azdır.  bu iş zor bir iş olduğunda herkes bu işi yapamaz Konya alüminyum doğrama firmaları arasında ortak sana tercih ederek Hem siz kazanırsınız hem de Biz günübirlik ürünler tercih etmiyoruz sizlere Ömürlük sağlam estetik ürünler teslim ediyoruz Eğer Konya alüminyum doğrama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçerek ölçünüzün alınmasını isteyebilirsiniz

 

KONYA DÜKKAN GİRİŞİ

 

Bir iş yerinin girişi müşterinin aklında izbırak yolda yürürken o dükkana girip girmeme Konusunda iş yerinin girişi cephesi çok önemlidir basit ve sıradan bir işyeri girişine sahipseniz rakiplerinizden bir adım geri siniz demektir iş yeri girişleri alüminyum doğrama ile yapılmalı ve cephe ile  kaplanmalıdır. dükkan giriş kapısı cephesi çok önemli bir zemine sıfır olması müşteri  açısından çok önemlidir. 

 

Konya dükkan girişi tasarımlarımız ile sizleri ortaksan işyerimize bekliyoruz size özel yapacağımız cephe tasarımları ile müşterilerinizi cezbedin bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz

 

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME SİSTEMİ KONYA

 

Ofis ortamlarında personellerin çalışma ortamlarını ayırmak için alüminyum ve cam sistemlerine ihtiyaç vardır. Kapalı ve yarı açık olarak ofislerinizi bölebilirsiniz. personellere özel çalışma odaları yapabilir yada banka tarzı yarı bölmeli sistemler tercih edilebilir.

 

Ofis cam ile bölünecek ise  kullanılan cam  lamine cam olmalı kırıldığı zaman dağılmamalı ve çok sağlam olmalı. yönetici odaları ise çift cam arası jaluzi perde tercih edilmeli. 

 

Alüminyum ofis bölme sistemi Konya firması arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz sizlere profesyonel çözümler üretiriz yapılan işler uzun ömürlü ve garantilidir günübirlik asla çalışmayız işinde profesyonel Ustalar ile yolumuza devam etmekteyiz.
KONYA OTOMATİK ALÜMİNYUM KAPI 

 

Otomatik kapının birçok çeşidi vardır bahçe girişleri iş yeri girişleri apartman giriş kapıları garaj giriş kapıları otopark girişleri ve benzeri.

 alüminyumdan yapılan otomatik kapılar ise genellikle işyerleri için tercih edilir. aynı zamanda apartmanlar için de otomatik kapı olmazsa olmazdır otomatik kapıdan kastımız nedir Bir de basılınca açılan otomatik kapılarda Sonuçta otomatik kapıdır.

 

Iki tip otomatik kapı vardır Biri bir butona basılınca açılan otomatik kapı vardır Bunlar apartman giriş kapılarında tercih edilir Diğeri ise 1 canlı cisim gördüğünde sensör vasıtasıyla açılıp kapanan otomatik kapılardır.  iş yeri girişleri için açılır kapanır otomatik kapılar tercih edilir. Bu kapılar insan müdahalesi gerektirmeden kendi açılır ve kapanır maliyetli bir üründür Eğer işinde uzman bir firmaya yaptırmaz iseniz sık sık Motor arızası ve program arızası verir.

 

 Konya otomatik alüminyum kapı işinde uzman personelimiz ile işlerinizi en uygun fiyatlar ile çözüme kavuşturuyoruz bizimle iletişime geçerek otomatik alüminyum kapı fiyatı alabilirsiniz işyerleri için en kısa sürede 5-6 gün gibi kısa bir sürede işlerinizi teslim ediyoruz apartmanlar için otomatik kapı ihtiyacınız varsa yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.KONYA APARTMAN GİRİŞ KAPISI

 

Apartman giriş kapıları çok sağlam olmalı Sürekli insan giriş çıkışı vardır özellikle apartmandaki çocuklar bu kapıları zorlayarak zamanla bozulmasını sağlar bu kapılarda kullanılan camlar en az 8 milim temperli cam yada Isıcam olması lazım apartman giriş kapıları kalın alüminyum profiller ile üretilmesi gerekir ki sarkma sürtme ve bozulma meydana gelmesin.Apartman giriş kapıları otomatik olması gerekir. güçlü bir yapıya sahip olması gerekir önüne gelen bu kapıyı kolayca açıp giremezsin Konya apartman giriş kapısı ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz 

 

öncelikle şunu söyleyelim Bizim yaptığımız işler ömürlü kişilerdir gelip geçici 3-5 günlük ürünler ile ile bizi  bir Tutmayın. Bazı insanlar çok ucuz ürün istiyor Çok ucuz ürün demek çok iyi bir ürün demek değildir Yapacağınız iş gelip geçici bir iştir garantisi ne gelmezler tamiratına gelmezler bozulursa gelmezler geliyoruz derler yine gelmezler.

 

  Bizim yaptığımız işler 2 yıl garantilidir 2 yılın sonunda oluşabilecek her türlü arıza arıza en ucuz rakamlarla servis hizmetimiz vardır merdiven altı bir üretici değiliz 3-5 günlük ustalarla çalışmıyoruz işini profesyonel bu işe kendini adamış Ustalar ne yolumuza devam ediyoruz

 

KONYA OTOMATİK KAPI

 

Hangi tür otomatik kapı ya ihtiyacınız var Otomatik kapıyı nereye yaptırmak istiyorsunuz işyerinin girişine bir apartman giriş kapısı mı olacak otopark giriş kapısı mı olacak bahçeye giriş kapısı mı olacak yoksa kapalı bir garaja giriş mi olacak Öncelikle otomatik kapının nereye yapılacağını bildikten sonra size hangi tür  kapı malzemesi kullanılacak onu belirleriz otomatik kapılar Demirden kepekten ya da alüminyumdan yapılır. apartmanların  otopark girişlerinde kullanılan kapılar Demir ferforjeden yapılır.Işyerleri için otomatik kapılar alüminyum profillerden yapılır ve sensörlü dür. apartman girişlerinde ise kullanılan kapılar otomatiktir zillerin yanında bir butonla otomatik kapı açılıp kapanır.

 

 Konya otomatik kapı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz daha detaylı bilgi için bize ulaşın adresinize gelelim ölçünüz alalım size uygun ihtiyaçları belirleyelim ve size bir fiyat teklifi sunalım Eğer anlaşır isek işinizi çok kısa bir süre içerisinde işinde Ehil Ustalarımızla teslim edelim. 

 

KONYA FOTOSELLİ KAPI

 

Fotoselli kapılar Son 20 yıldır özellikle alışveriş merkezlerinde kullanılan daha Sonraları ucuzlaması ile Mahalle arasındaki marketlerde dahi tercih edilen bir kapıdır insan müdahalesi gerektirmeden açılıp ve kapanır açılış ve kapanış süresi ayarlanabilir.

 fotoselli kapıların motorları çok pahalıdır Bundan dolayı da maliyeti çok Ortalama bir fotoselli kapı 15.000 TL gibi bir ücretten başlar Bunun nedeni motorlarının yurt dışından geliyor olmasıdır motorları 2 yıl garantilidir 2 yıldan sonra oluşabilecek arızalarda tercih edeceğiniz firma çok önemlidir Eğer tercih ettiğiniz firma işinde durmuyor sözünde durmuyor ise herhangi bir motor arızasında Başınız ağrır bir motor bugün en az 10 bin TL gerisini siz düşünün.

 

 Eğer ucuz olsun diye önünüze gelen firmayı tercih ederseniz 2 yıl size Garanti verir bu motorlar yurt dışından geldiği için motor arızalarına o motor markasının dispiritörü bakar fakat 2 yıldan sonra oluşacak arızalara distribütör ek ücret yansıtır Eğer sizin tercih ettiğiniz firma işinde durmuyor sözünün arkasında durmayan bir firma ise bu motoru Siz götürüp tamir ettirip geri taktırmanız gerekir Bunun için  sökme ve takma ücreti  günümüz itibariyle en az 1500 TL 

 

Konya fotoselli kapı firmaları arasında ortaksan ile iletişime geçerek sizinle daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz unutmayın fotoselli kapılar ustalık gerektirir elektrikçiler dahi fotoselli kapılardan anlamaz fotoselli kapıyı sadece Konya'da almayan 5.10 kadar usta var Ustalar da genelde seyyar çalışır. Eğer siz bir firmaya fotoselli kapı yaptırıyor iseniz Sonuçta o firma da bu seyyar çalışan insanlarla iletişime geçer .buna mecburuz Çünkü seyyar çalışan ustalar aylığını çok yüksek rakamlara getirmektedir dediğimiz gibi fotoselli kapı çok tecrübe isteyen bir konu olduğu için Ustalar bir firmaya bağlı çalışmaktan kaçınır ama önemli olan o ustalar ile  düzenli olarak çalışan bir firma ile işinizi yaptırmaktır. 

KONYA ALÜMİNYUM DOĞRAMA. FOTOSELLİ KAPI, ALÜMİNYUM OTOMATİK KAPI

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.