KAPI VE PENCERE PANJURU KONYA 25MAY
KAPI VE PENCERE PANJURU KONYA

KAPI VE PENCERE PANJURU KONYA

 

Panjur tercih sebepleri kapı yada pencerelerdir. Son zamanlarda ısı yalıtımlı panjurlar sayesinde insanlar özellikle şehir dışında köy veya ilçe tarzı yerleşim yerlerinde yaşayanlar evlerine komple kapı ve pencerelerine ısı yalıtımlı panjur tercih ediyorlar.

 

Konya kapı ve pencere panjurunu en çok kulu, cihanbeyli, beyşehir, akşehir gibi ilçelerde oturan vatandaşlar tercih ediyor. Açık alanda yaşayan ve rüzgarı kesecek bir dağ yada binalar olmadığından soğuklara karşı pencere ve kapılarını ısı yalıtımlı panjur ile kapatırlar.

 

Ortaksan olarak bizimde tavsiyemiz bu yönde olup; eğer kapı ve pencerelerinize panjur yaptırmak isterseniz detaylı bilgi, ölçü ve diğer işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.Panjur tercih sebepleri kapı yada pencerelerdir. Son zamanlarda ısı yalıtımlı panjurlar sayesinde insanlar özellikle şehir dışında köy veya ilçe tarzı yerleşim yerlerinde yaşayanlar evlerine komple kapı ve pencerelerine ısı yalıtımlı panjur tercih ediyorlar.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.