Balkon panjuru Konya 25MAY
Balkon panjuru Konya

BALKON PANJURU KONYA

 

Açıkçası balkonlar için 2 tercih buluyor ya cam balkon yaptırmalı ya da panjur.zaten son zamanlarda PVC sistemleri tercih edilmiyor balkonunuzu panjur yaptırmak isterseniz bunu sizi avantajları ve dezavantajları olacak avantajlarına gelirsek balkonunuzu cam balkona göre daha sıcak tutar sesi daha az geçirir ama dezavantajlarına gelirsek Örneğin balkonunuzda eskisi gibi oturup kalkmak zor olur. cam balkon  şeffaf camlar  sayesinde panoramik bir görünüm sağlar dışarıyı istediğiniz gibi görürsünüz.


balkon panjuru konya’da pek tercih edilmese de bazı illerimizde tercih edilmektedir.  İhtiyacınız olan şey panjur firmasıdır. Bize soracak olursanız balkonlar için panjur yerine cam balkon daha uygun olacaktır. Amacınız güneşi kırmak ise plise perdeli cam balkon da iyi olur. ama bunlar panjur gibi içeriyi zifiri karanlık yapmaz. Balkonlarda panjur yapılması durumunda kombiniz balkonda ise kombi borusunun geçeceği yerde panjur aşağı -yukarı hareket etmez bunu bilin. ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

balkon panjuru konya’da pek tercih edilmese de bazı illerimizde tercih edilmektedir. İhtiyacınız olan şey panjur firmasıdır. Bize soracak olursanız balkonlar için panjur yerine cam balkon daha uygun olacaktır. Amacınız güneşi kırmak ise plise perdeli cam balkon da iyi olur. ama bunlar panjur gibi içeriyi zifiri karanlık yapmaz. Balkonlarda panjur yapılması durumunda kombiniz balkonda ise kombi borusunun geçeceği yerde panjur aşağı -yukarı hareket etmez bunu bilin. ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.