Motorlu Panjur Konya 25MAY
Motorlu Panjur Konya

MOTORLU PANJUR KONYA

 

Iki tip panjur vardı Bunlardan birincisi manuel yani elinizde indirip kaldırırsınız bir ip vasıtası ile bunu gerçekleştirirsiniz. Diğeri ise motorlu panjurdur bu tip panjurlarda ise Panjurun içerisine motor yerleştir Bu sayede kumanda ya da panjurun hemen yanına konulan buton tuşuna basarak panjuru indirip kaldırabilirsiniz onun için elektrik kablosu olması lazım Eğer Elektrik kablosu yoksa sigorta kutusundan elektrik çekilmesi gerekir Bu da ek bir maliyet tir.

 

 motorlu  panjur konya’ da çokca tercih edilmektedir. Son zamanlarda yeni yapılan daireler de Müteahhitler pencerelere panjur ekliyorlar Çünkü müşteriler Bunu istiyor motorlu panjur gerçekten de kullanıldığı zaman iyiki de yaptırmışım  denilen bir sistemdir. kolay kolay arıza vermez elektrik gittiği zaman haliyle çalışmaz Ama bu demek değildir ki panjur indirilip kaldırılamaz elektrik gitse dahi panjuru indirip kaldırabilirsiniz Sonuçta manuel modu da vardır hiçbir sıkıntı olmaz.

motorlu panjur konya’ da çokca tercih edilmektedir. Son zamanlarda yeni yapılan daireler de Müteahhitler pencerelere panjur ekliyorlar Çünkü müşteriler Bunu istiyor motorlu panjur gerçekten de kullanıldığı zaman iyiki de yaptırmışım denilen bir sistemdir. kolay kolay arıza vermez elektrik gittiği zaman haliyle çalışmaz Ama bu demek değildir ki panjur indirilip kaldırılamaz elektrik gitse dahi panjuru indirip kaldırabilirsiniz Sonuçta manuel modu da vardır hiçbir sıkıntı olmaz.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.