Konya sineklik 25MAY
Konya sineklik

 

KONYA SİNEKLİK

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ev ve işyerleri için vazgeçilmez olan sineklikler hem haşerelerden koruyor hemde sağlık açısından önem arz ediyor.

 

Özellikle de sivrisineklerden bulaşan hastalıklardan korunmak için sineklik kesinlikle şart. Ayrıca çekirge gibi sinek gibi rahatsız edici haşerelere karşı da bir önlem. 

 

Konya’da sineklik ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ölçüleriniz alınır ve 2 iş günü içerisinde teslim edilir. İster montajını siz yapın isterseniz biz. Günümüzde artık pliseli sineklikler daha çok tercih edilmektedir. Sök tak sorunu yok ve cam silerken çok kolaylık sağlamaktadır.  Konya sineklik firması arayışı içerisinde iseniz ortaksan da uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile pencere ve kapı sinekliklerine sahip olabilirsiniz.

 

Pliseli sineklik fiyatı pencere başına ortalama 150,00 TL dir. kapı için pliseli sineklik fiyatı ise ortalama 250,00 TL tutuyor. Net fiyatlar aşağı yukarı böyledir. Ama bazen pencereler kapı kadar büyük olabiliyor bu durumda pencere sinekliğinin fiyatı kapı sinekliği olarak hesaplanır. Standart pencere ölçüleri 55 cm eninde 100 cm yüksekliğindedir. Bu ölçülerden biraz büyük veya küçük olabilir bu durumda fiyat 5-10 TL aşağı yada yukarı olur.İKİSİ BİR ARADA SİNEKLİK

 

İkisi bir arada sineklikler pencereler için tasarlanmıştır. Pliseli sineklik ile bir arada hem sineklik görevi hemde korkuluk görevi görür. Pencerelerden çocuk sarkmalarına karşı koruyucudur.  Pencere sinekliği adet fiyatı 225 TL dir. Pliseli sineklik fiyatları ölçüye göre değişmekte olup genellikle bir adet pencere sinekliğinin fiyatı 250 TL dir.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ev ve işyerleri için vazgeçilmez olan sineklikler hem haşerelerden koruyor hemde sağlık açısından önem arz ediyor.

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.