Katlanır cam balkon nedir ? 25ARA
Katlanır cam balkon nedir ?

Katlanır cam balkon nedir ?

Ülkemizde ilk defa 2005 yılından sonra uygulanmaya başlanmıştır. Dünyada ise ilk kez finlandiya ülkesinde uygulandığı görünmektedir. Katlanır cam balkon ismi aslında genellikle bu sistemin balkonlara uygulanmasından dolayı böyle anılmaya başlanmıştır. Asıl adı Katlanır Cam Sistemidir. 

Katlanır cam balkon sistemleri genellikle konutların balkonlarına uygulanır. Doğal kombisi, toz, toprak ve aşırı sesten rahatsız olanlar tercih eder. Aslında  toz,toprak ve ses gibi rahatsız edici şeylerden pvc sistemleri  daha iyi korur fakat; pvc sistemleri görüntü bakımından pekte hoş görünmediğinden katlanır cam balkon tercih edilmektedir.

Kısacası katlanır cam balkon sistemleri nedir sorusunun cevabı sudur; Balkonlarımızı üst komşunun tozundan koruyan, Arabaların teker sesinden koruyan, toz ve yağmurdan koruyan, soğuktan koruyan, doğalgaz kombimizin donmasını engelleyen %90'nı camlardan oluşan istenildiği zaman açılıp kapatılabilen cam sistemleridir.

Katlanır cam balkon nedir ? Neden yaptırılır ? Nerelerde Kullanılır ?

Ortaksan'a Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.